ביטול הגבלת חשבון בנק - המדריך לאזרח ולעצמאי : איך מבטלים הגבלת חשבון בנק

לאלי יש חנות בתחום השיש והקרמיקה, הוא מצליח מאוד בעיסוקו אך כמו כל בעל עסק ושכירים רבים הוא נכנס למינוס מפעם לפעם. מנהל סניף הבנק אפשר לאלי לחרוג מדי פעם בכמה אלפי שקלים ממסגרת האשראי שלו, ו"לכסות" לאחר מכן את החריגה ממסגרת האשראי.
נוהל זה השתרש במשך תקופה ארוכה. לאחרונה, מבלי שאלי ידע התחלף מנהל הסניף ואחד הצעדים הראשונים שמנהל הסניף עשה זה "להחזיר" שיקים בחשבון של אלי שסכומם חרג ממסגרת האשראי, למרות הנוהל שהיה מקובל עד כה. כתוצאה מהחזרת השקים החשבון הוגבל.
פעילותו של מנהל הסניף החדש היא בעייתית בלשון המעטה  וכי מדובר באקט פסול. לכן כאשר אלי פנה אל עו"ד המתמחה ביטול הגבלת חשבון מוגבל הוא זכה לפסיקה מבית המשפט שמדובר בהחלטה מוטעית של הבנק והורה עוד באותו היום לבטל את הגבלת חשבון הבנק.
עליכם לדעת כי הבנק אינו כל יכול ולא כל פעולה שלו היא חוקית. אם גם אתם נתקלתם כמו אלי במקרה דומה (או עם נסיבות אחרות) כדאי לכם מאוד לפנות אל עורך דין ולברר אם אתם יכולים לבטל את הגבלת חשבון הבנק.

 

ביטול הגבלת חשבון בנק - האם יש קושי לבצע זאת?

המקרה של אלי מלמד אותנו כי נוהג שהשתרש ביחסים בין הבנק ללקוח הוא משמעותי ביותר ביחסים המשפטיים בין הלקוח לבנק. המקרה של אלי הוא לא חריג.
עליכם לדעת כי בית המשפט נוטה לקבל טיעון זה וכי פעמים רבות זוהי הדרך הטובה ביותר לבטל את הגבלת החשבון. עורך דין המומחה בתחום הגבלת חשבון יכול להשתמש בכלים המשפטיים העומדים לרשותו לצורך ביטול הגבלת החשבון.
הבנק כפוף לחוקים ואם הגבילו לכם את החשבון אתם צריכים למצות את כל האפשרויות המשפטיות העומדות לפניכם ולפנות אל עורך דין שיטפל בכם.

מדוע לפנות על עורך דין מטלון לביטול ההגבלה?

מזה שנים ארוכות עורך דין מטלון מייצג לקוחות פרטיים אל מול הבנקים ופועל בכדי לעמוד על זכויות הלקוחות שלו, במסגרת הליכים משפטיים, ביטל עורך דין מטלון חובות רבים מתביעות בנקים וכן ביטל מספר רב של הגבלות חשבון.
כבעל משרד עורכי דין, עו"ד מטלון מבין עד כמה הגבלת חשבון יכולה לפגוע בבעל עסק או שכיר, ולפיכך,  נוקט בכל ההליכים המשפטיים האפשריים בכדי לבטל את הגבלת החשבון ע"י פניה לבית המשפט.
הידע המקצועי של עו"ד מטלון והניסיון העצום שלו מאפשרים לו לתת את הסיוע הטוב ביותר ללקוחות שלו בכל עניין ועניין ובפרט בביטול הגבלת חשבון בנק.