בקשה לפשיטת רגל – כיצד זה מתבצע?​

הליך פשיטת רגל הוא הליך שיותר ויותר ישראלים נתקלים בו והוא הפך כבר לדבר מקובל בחלקים נרחבים בחברה הישראלית.
לכן חשבנו כי יהיה זה נכון לפרט בפניכם כיצד מתבצעת בקשה לפשיטת רגל ולפרט בפניכם לקראת מה אתם עתידים להיכנס בעת הגשת הבקשה. יש להבדיל בין הליך של פשיטת רגל שהינו לאזרח ולפרט ובין הליך של הקפאת הליכים שנועד לחברה וזאת בגלל שלעתים אנשים מתבלבלים בין שני ההליכים הללו.
השלב הראשון בפשיטת רגל הוא כמובן הגשת בקשה לבית המשפט. לאחר דיון בענייניכם בוחן בית המשפט אם אתם זכאים לצו כינוס ולהגנה שהוא נותן כנגד הליכים משפטיים כמו הוצאה לפועל.
אם מחליטים כי אתם זכאים לצו כינוס השלב הבא הוא הכרזה על פשיטת רגל. בשלב זה יחליטו מה הם התנאים של פשיטת הרגל שלכם כאשר בין היתר יוחלט כמה אתם צריכים לשלם כל חודש.
חשוב להבהיר כי על פושט רגל מוטלת מגבלות רבות ואתם צריכים לקחת זאת בחשבון כאשר אתם פונים אל הליך זה. הכירו את הזכויות והחובות שלכם בהליך פשיטת הרגל בכדי להבטיח כי ההליך יתבצע על הצד הטוב ביותר ותוך כדי כך שאתם מודעים בדיוק למה אתם נכנסים.​

בקשה לפשיטת רגל – אל תעשו זאת ללא עורך דין​

ישנם כאלו החושבים כי הם יכולים להיכנס להליך של פשיטת רגל מבלי להתייעץ עם עורך דין ובלי להיות מיוצגים על ידי עורך דין.
אך מדובר בטעות רצינית מכמה סיבות. קודם כל ברגע שאתם פונים אל עורך דין ההליך מתנהל הרבה יותר מהר וזה יתרון חשוב כאשר אנחנו מדברים על פשיטת רגל. לצד זאת אתם צריכים לזכור כי עורך דין מומחה לפשיטת רגל יבטיח כי התנאים אשר יושגו בהליך יהיו הטובים ביותר ולא יקפחו אתכם.
אם אתם מבצעים את ההליך ללא עורך דין הרי יכול מאוד להיות שתשלמו סכומים גבוהים יותר בהסדר וזה כמובן יכול לפגוע בכם מאוד.​

בקשה לפשיטת רגל - מה מייחד את משרד מטלון?​

אנו במשרד מטלון נעשה הכול בכדי לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר בהליך של פשיטת הרגל.
אנחנו מתייחסים אל כל לקוח בתשומת לב מרבית ומקדישים לו את מיטב המשאבים וזאת בכדי להבטיח כי הוא יזכה לפשיטת הרגל הטובה ביותר שיש.
במשרד עובדים עורכי הדין הטובים ביותר שיש מה שמבטיח כי אתם תקבלו ייצוג איכותי ברמה הגבוהה ביותר שיש.​