עורך דין פשיטת רגל במרכז – מה החשיבות של פשיטת רגל?

עורך דין פשיטת רגל במרכז – מדוע לבחור עורך דין שילווה אותנו בהליך?

פשיטת רגל היא כה נפוצה עד שנשאלת השאלה על ידי רבים מדוע להם לפנות אל עורך דין פשיטת רגל במרכז או בכל אזור אחר בארץ בכדי שילווה אותם בהליך?
רבים חושבים כי כדאי להם לחסוך את שכר הטרחה של העורך דין ולוותר על שירותיו אך אין טעות חמורה מכך. אתם חייבים להבין כי כמו בכל תחום משפטי גם בתחום של פשיטת הרגל יש הלכות ודינים הקובעים פעמים רבות את ההסדר שיקבע על ידי בית המשפט.
על כן אתם חייבים להיות מיוצגים על ידי עורך דין פשיטת רגל ברמת גן או בכל עיר אחרת וכך להבטיח כי בית המשפט יפסוק את ההסדר המקל ביותר בשבילכם.
זכרו כי עו"ד יכול לחסוך לכם כסף רב ובלגן לא קטן וזוהי נקודה שאתם חייבים לתת עליה את הדעת.

עורך דין פשיטת רגל במרכז – מדוע משרד מטלון הוא הטוב בתחום?

משרד מטלון שבראשו עומד עו"ד רונן מטלון שהינו עורך דין פשיטת רגל במרכז הטוב ביותר שיש ייצג אתכם במסירות ובאדיקות בהסדר פשיטת הרגל שלכם.
עורכי הדין במשרד הינם הטובים בתחומם ואנו מבטיחים לכם כי תקבלו את הייצוג הטוב ביותר שיש תוך נאמנות מוחלטת לכם הלקוחות ותוך שמירה גדולה על מקצועיות עצומה.

 

 

גם אתם לפני הליך פשיטת רגל? לפגישת ייעוץ ללא התחייבות - לחצו כאן

הנתונים מראים כי הליכים של פשיטת רגל הם אחד הנפוצים ביותר בעולם המשפט הישראלי וכי רבים הישראלים הבוחרים בהליך זה בכדי לפתוח דף חדש ולצאת אל עבר עצמאות כלכלית בסוף ההליך.
אתם חייבים להתנתק מכל סטיגמה שיש לכם בנוגע להליך פשיטת רגל ולהבין כי מדובר בהליך חיוני בכלכלה המודרנית שבלעדיו הצמיחה הייתה נעצרת ואנשים לא היו לוקחים סיכונים.
הדלק המניע של הכלכלה בעולם המערבי הוא ללא ספק יזמים המנסים לפתוח עסקים, חברות וחנויות. אנשים אלו לוקחים סיכונים אדירים וזאת מתוך אמונה כי העסק שלהם יצבור הצלחה. בגלל שהסיכונים שלוקחים הם אדירים כל יזם כזה צריך לדעת שבמקרה של כישלון תהיה לו כרית שהוא יכול לנחות עליה, הכרית הזאת היא כמובן פשיטת הרגל.
ברגע שאדם מוכרז כפושט רגל הרי שהוא יכול להחזיר את חובותיו, או את חלקם, בצורה מיטבית ולשמור על אורח חיים תקין.
על כן ניתן לומר כי ההליך של פשיטת רגל הוא חשוב ביותר ובלעדיו הכלכלה הייתה  נותרת ללא יזמים ואף חברה חדשה לא הייתה נפתחת.