צו הפטר

צו הפטר – מה היתרונות שלו?

אם אתם רוצים להצליח בחיים אתם חייבים לקחת סיכונים, אם סתם תשבו רגל על רגל בבית אזי הסיכוי ההצלחה תיפול עליכם לפתע פתאום מן השמיים הוא אפסי.
אין ספק כי ההצלחה שאליה רוב האנשים מכוונים היא ההצלחה הכלכלית ואין ספק כי זהו דבר חשוב ביותר לכל איש ואדם ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת. אך נשקר לכם אם נגיד לכם כי הצלחה כלכלית היא דבר כל כך פשוט.
רבים וטובים מנסים להגיע להצלחה כלכלית ועושים מאמצים אדירים במשאבים, כסף וזמן בכדי להגיע לשגשוג כלכלי ואת זאת אתם חייבים לקחת בחשבון. אתם חייבים גם להבין כי לא פעם ולא פעמים המאמצים הללו להגיע אל הצלחה כלכלית מסתיימים בכישלון לא קטן,  אך כאמור מי שלא מנסה לא מצליח.
עליכם להבין כי הניסיון להגיע אל הצלחה כלכלית מסתיים פעמים רבות בפשיטת רגל. אם נקלעתם למצב כזה אנחנו ממליצים לכם לנסות ולהשיג בהקדם האפשרי צו הפטר. צו כזה למעשה אומר כי החובות שלכם נמחקים וכי אתם יכולים להתחיל מחדש את חייכם ללא המשקולות הכבדה של הסדר חוב שנקבע בעת ההכרזה עליכם כפושטי רגל.
לכן עשו הכול בכדי להשיג את הצו הזה ואל תוותרו על היתרונות העצומים שלו.

 

צו הפטר – האם זה פשוט לקבל אותו?

אין ספק כי לא כל אחד מקבל צו בטח לא בזמן שבו הוא היה רוצה לקבלו. אתם חייבים להבין זאת כאשר אתם מתחילים את ההליך של פשיטת רגל ולקחת זאת בחשבון. אמנם הרצון לקבל את הצו הוא רב אך פעמים רבות יעבור זמן לא מבוטל עד שתקבלו אותו וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת.
לכן אם אתם נכנסים להליך של פשיטת הרגל קחו בחשבון את השאלה כיצד תסתדרו בהליך הזה מבחינה כלכלית וכיצד לא תיקלעו לקשיים גדולים מדי אשר ישפיעו עליכם במידה ניכרת ויגרמו לכם לקשיים לא פשוטים בכלל.

צו הפטר – כיצד אגביר את הסיכוי שלי לקבלו?

אם אתם רוצים להגביר את הסיכוי שלכם לקבל את הצו אנחנו ממליצים לכם לפנות אל עורך דין פשיטת רגל.
קבלת הצו היא הליך משפטי לכל דבר ועניין ועל כן פניה אל עורך דין יכולה כל כך להועיל לכם ולהבטיח כי תקבלו את הצו יותר מהר וזהו יתרון עצום בשבילכם השווה את ההשקעה הכספית הקטנה שתצטרכו להוציא כאשר תשכרו את העורך דין.